Site Yönetim Duyurusu 13 Temmuz 2011


Ana Sayfa \ Site Yönetim Duyurusu 13 Temmuz 2011ÇAYYOLU GORDİON KONUTLARI
Değerli Site Sakinleri;
 
 
            Bilindiği üzere Temmuz ayı itibariyle sitemizin temizlik işlerini SİTEPLUS Site Yönetimi A.Ş. den 6 kat görevlisi ve bir halkla ilişkiler elemanı ile yaptırmaya başlamış bulunmaktayız.
 
            Yeni uygulama ile birlikte çok sayıda olumlu eleştiri aldığımız gibi olumsuz eleştirilerde aldığımızı belirtmek isteriz.
 
            Site sakinlerinin özellikle bu işlemin keyfiyetten uzak daha çok yasal zorunluluklardan kaynaklandığını bilmesinde yarar görüyoruz. Gerek oturulan bağımsız bölümlerin iskanının olmayışı gerekse abonelik işlemleri ve gerekse yeni işe alınacak olan kat görevlilerine verilecek yerlerin olmayışı bu karara sevk etmiştir.
 
            Gelen talepler doğrultusunda bir takım değişikliklere gidilmesi ihtiyacı doğmuştur. Kat görevlilerinin hizmetleri iki vardiya halinde görülecek olup izin günleri de hafta içine 2'şerli olarak değiştirilmiştir.
 
            7:30-16:30 saatleri arasında 4 kat görevlisi,
            11:00- 20:00 saatleri arasında 2 kat görevlisi çalışacak olup pazar günleri acil ihtiyaçlar ve çöp hizmetleri amacıyla 2 kat görevlisi bulundurulacaktır.
 
            15 Temmuz'dan itibaren de bir bahçıvan istihdam edilecektir.       
 
            Bu hafta içinde dairelere sipariş stickerleri dağıtılacak olup ekmek, süt ve gazete siparişlerinizi akşam 19:00'a kadar işaretleyip kapılarınıza asmanız gerekmektedir. Site sakinlerinin siparişleri sabah 7:30'da zillere basılmadan kapılarına asılacaktır. sipariş bedellerinin kat görevlilerine mümkün olduğu kadar günlük yapılması karışıklıkları engelleyecektir.
 
            Blok ortak depolarını kullanan maliklerimiz ihtiyaç olduğunda, mesai saatleri içerisinde blok görevlisi eşliğinde, mesai saatleri dışında güvenlik görevlisi eşliğinde   kullanabileceklerdir. (Depo anahtarları güvenlik görevlisinde bulunacaktır.)
           
            30 Haziran 2011'den itibaren aidat gecikmeleri ile ilgili gecikme cezası uygulamasını başladığından aidat ve ek ödemelerin zamanında yatırılması konusunu da hatırlatmakta yarar görüyoruz. Unutmayalım ki sitemizin güzelleştirilmesi, marka değerinin arttırılması ve daha yaşanır kılınması bu aidatlara bağlı. bu vesileyle aidatlarını ödemeyen sakinlerin bir an önce ödemesi hususunda dikkat çekmek istiyoruz.
 
            Anlayışınıza ve eleştirilerinize teşekkürlerimizle iyi bir yaz diliyoruz....
 
           
                                                                                                         
                                                                                              SİTE YÖNETİMİ